Příprava nevěsty

Po 4-hodinovém spánku zvoní budík v 5:30. Následuje sprcha, líčení, česání, psaní dopisu, rozdání dárečků, oblékání, poslední doladění detailů a rozloučení. Z povzdálí to celé pozoruje fotograf… „Tak naviděnou u obřadu!“

Oficiální sraz svatebčanů

Mezitím se začínají shromažďovat svatebčané na místě srazu – autobusové nádraží v Krnově. Začíná být pořádné horko. Razítka do pasů, voničky pro svatebčany, nasedat a může se vyrazit… Kam se teda pojede???

Svatební obřad

Nepřítel zmaten… Než projeli celou trasu autobusem uběhlo nějakých 20 minut. Až v posledním úseku to bylo asi už všechno jasné. Velké překvapení odhaleno… „Svatba na letišti?“ „To fakt?“ „Tak to je pecka, děcka!“ Ano, i takové byly reakce našich svatebčanů : )

Slavnostní oběd a oslava

„Přátelé, přesuňte se prosím k hangáru. Jdeme to oslavit!“ Další WOOOW svatebčany čekalo hned po obřadu : ) Samozřejmostí byl uvítací drink, rozbitý talíř, přenesení přes práh… Osvěžení pro rozhicované hosty přišlo hned s polévkou Gazpacho (pozn. red. studená zeleninová polévka původem ze Španělska)

Ve 14 hodin nás pak přiletěli navšítvit kolegové z Aeroklubu Zábřeh s jejich AN-2 OK-JID… a o zábavu bylo rázem postaráno!

Mr. & Mrs. Klimenko

Představujeme vám pana a paní Klimenko… V jejich plné kráse : )

Hangar Party

„Už jste letěli? My joooo!“ „Poprvé v letadle, a hned taktooo!“ „Woow, zážitky na celý život.“ Dokonce i obsluha cateringove firmy se proletěla…

… pokračování příští rok!

Tak milé děti, zazvonil zvonec a pohádky je pro tentokrát konec. Příští rok nás čeká další svatební kolotoč : )

Sledujte nadále náš blog, kde se můžete podívat na pár postřehů ze svatby a kam také budeme přidávat další šťavnaté ochutnávky… možná i ze svatební cesty!

Rádi bychom poděkovali především všem svatebčanům za vytvoření nezapomenutelné atmosféry a za krásná slova, blahopřání a originální dárky, které jsme bohužel nestihli v den svatby otevřít. Můžete očekávat blogový článek s fotkami a našemi reakcemi. Srdečně děkujeme!