Stalo se to 24. prosince 2015, přesně na Štědrý večer… Už nějakou dobu jsme na tomto našem projektu pracovali, ale že ji požádám o ruku oficiálně před celou rodinou, o tom nevěděla : ) Celý den probíhal v úžasné atmosféře – rodiny byly spolu, pouštěli jsme lodičky ze skořápek, tchán otevřel emotivním proslovem o lásce slavnostní večeři a pak jsme se společně pustili do té obrovské kopy dárků pod stromkem.
Nakonec jsme rozdali i naše nejočekávanější balíčky, které jsme více než týden před Vánoci připravovali. Bavilo mě pozorovat ty reakce a měl jsem slzy v očích, když jsem ji viděl, jak se jí třesou ruce při rozbalování jejího speciálního posledního dárečku.

„Andrejko, vezmeš si mě?“

Ona řekla „ANO“

Uspořádat vánoční den společně s oběma rodinami byl skvělý nápad. Celý den jsem byla trochu napjatá, jak to bude probíhat. Ale když jsem viděla, že jsou všichni dobře naladění a cítí se fajn, bylo mi jasné, že to dopadne dobře. Na naše speciální krabičky s oznámeními reagovali všichni s úsměvem.
Najednou se úplně otočila pozornost od Vánoc k zásnubám a při té emoční vlně člověk přestává vnímat čas a prostor. Zaplavila nás všechny láska a štěstí. Kouzelná chvíle…

Jak jinak než “ANO”

Budeme se brát…!

Oslavte tento den s námi!

Přidejte se s námi k naší oslavě, která se v životě nebude opakovat. Bude to jedinečný den plný lásky a úsměvu. Můžete se těšit na nezapomenutelné okamžiky s rodinou a přáteli, dobré jídlo a pití a hlavně protančené střevíce!